diniz
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Diniz Holding'e aittir. Diniz Holding internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Diniz Holding'in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiçbir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Diniz Holding internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Diniz Holding internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. Diniz Holding internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Diniz Holding internet sitesini ziyaret eden ve Diniz Holding sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.